Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie “POZYTYWNY FESTIWAL – WIEDZA TO POTĘGA”

POZYTYWNY FESTIWAL – WIEDZA TO POTĘGA

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie "POZYTYWNY FESTIWAL - WIEDZA TO POTĘGA"

⁃ Rozpoczniemy z autorem książki „Globalne oślepienie”, którą należałoby przeczytać (książki są dostępne u mnie w Mierzynie do zakupienia lub wypożyczenia) Przemysław Siwacki będzie odpowiadał na pytania oraz zrobi wykład na temat globalnej manipulacji populacją.

⁃ Dr. Danuta Adamska Rutkowska, z Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej, specjalistka w dziedzinie inżynierii chemicznej, kierownik zespołu badawczo-naukowego, posiada wiedzę w zakresie chemii, fizyki, biologii, biofizyki i cybernetyki podpowie o czym przemilczało obecne „gremium lobbistyczno-naukowe” o dowodach naukowych pomocnych w kształtowaniu szczęśliwego życia.

⁃ Szczeciński wegański Restaurator oraz ja, genodietetyk i dietoterapeutka pokażemy wam jak kontrolować swoje życie poprzez świadomą dietę.

⁃ Edward zamieni przestrzeń w melodię mis tybetańskich o częstotliwościach leczniczych i regenerujących nie tylko szyszynkę- po koncercie będzie można również zadawać pytania.

⁃ Mgr Katarzyna Lipińska, psycholog oraz naukowiec opowie o swojej pasji stosowania skutecznego biorezonansu w chorobach przewlekłych i nie tylko.

⁃ Jeśli starczy czasu, to będzie można wypróbować technikę qi gong z mistrzynią oraz uczennicą z Calygraphy System Qigong- chińskiej metody zarządzania własną energią.
Jedzonko będzie wegańskie, może pod koniec zrobimy też ognisko.

W razie zapytania śmiało dzwońcie +48 798 873 492

Poruszymy też kwestię wyników badań testów PCR, udostępnimy protokół dla tych, co mieli styczność z neurotoksycznym patykiem.

 

Pozdrawiamy serdecznie!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie “POZYTYWNY FESTIWAL – WIEDZA TO POTĘGA”
Przewiń do góry