Oglądaj: Przedsiębiorca pogrzebowy ujawnia, jak “lekarstwa” Big Pharmy zabijają osoby starsze, a nie “covid”

Oglądaj: Przedsiębiorca pogrzebowy ujawnia, jak "lekarstwa" Big Pharmy zabijają osoby starsze, a nie "covid"

Brytyjski przedsiębiorca pogrzebowy John O’Looney rozmawiał niedawno z niezależną dziennikarką Lindie Naughton, dając jej pełną wiedzę na temat tego, co naprawdę dzieje się ze wszystkimi starszymi ludźmi, którzy rzekomo umierają z powodu “covid” w domach opieki i szpitalach.

O’Looney ujawnił, że skorumpowani politycy i ich medialne pioracze mózgu okłamują opinię publiczną, że istnieje “śmiertelny wirus”, który zabija starych ludzi. W rzeczywistości, praktycznie wszyscy seniorzy umierają z powodu leków Big Pharma, które są im podawane, mówi.

Najbardziej znanymi śmiercionośnymi lekami podawanymi osobom starszym są “szczepionki” przeciwko koronawirusowi Wuhan (Covid-19), które według O’Looneya spowodowały gwałtowny wzrost liczby zgonów wśród osób starszych o około 250 procent.

“W ramach mojej pracy rutynowo odwiedzam szpitale. Podczas pandemii miałem okazję rozmawiać z wieloma pracownikami medycznymi” – powiedział O’Looney Naughtonowi. “Wszyscy zrozumieliśmy, że zostaliśmy okłamani i było to oszustwo”.

Jako przedsiębiorca pogrzebowy, częścią pracy O’Looneya jest prowadzenie rejestru kostnicy, czyli “księgi gości”, w której zapisywane są wszelkie niezwykłe zdarzenia zaobserwowane podczas procesu pochówku lub kremacji.

O’Looney twierdzi, że na wolności obserwował dziwne wzorce śmierci w domach opieki dla osób starszych, gdzie starzy ludzie umierali nie z powodu chińskiego wirusa, ale raczej z powodu leków podawanych im przez ich “opiekunów”.

“Pacjenci z terminalnym stadium raka są rutynowo rejestrowani jako zmarli z powodu Covid” – twierdzi O’Looney.

Poniżej można obejrzeć wideo z wywiadu Naughtona z O’Looneyem:

Plandemia to tak naprawdę tylko masowe ludobójstwo w przebraniu

To samo obserwuje się w przypadku “delty” i innych nowych “wariantów”, które rzekomo rozprzestrzeniają się jak szalony ogień wśród ludności. Starsi ludzie, po otrzymaniu eksperymentalnych zastrzyków chemicznych, które nazywają “szczepionkami”, umierają w rekordowych ilościach.

Okazuje się, że każdy zgon, który następuje w epoce grypy Wuhan, jest automatycznie określany jako zgon “powikłany”, zwłaszcza gdy następuje u osoby starszej. Jest to łatwy sposób dla medycznych faszystów na podbicie liczb i sprawienie wrażenia, że mamy do czynienia z “pandemią”.

Według O’Looneya i innych, którzy pracują w jego branży, “pandemia” jest w rzeczywistości celowym masowym ludobójstwem. Ludzie umierają, bo ktoś inny chce, żeby umarli i ich zabija środkami farmakologicznymi.

Nie ma prawie żadnych prawdziwych dziennikarzy, którzy chcieliby to zbadać, Naughton jest jednym z wyjątków. Jest to niewygodny i bardzo niepoprawny politycznie temat, który prawdopodobnie kosztowałby wielu z nich utratę pracy, stąd cisza.

Jest to jednak temat, który zasługuje na uwagę. Masywna “fala delta” w Indiach, o której donoszono latem, zbiegła się bezpośrednio z masową kampanią szczepień w tym kraju. Podobne skoki zachorowań i zgonów zaobserwowano w innych miejscach bezpośrednio po wprowadzeniu szczepionek.

“Jak wykazaliśmy w wielu artykułach na łamach Principia Scientific International, pandemia jest skoordynowaną międzynarodową akcją opartą na alopatycznej teorii zarazka, coraz częściej postrzeganą jako oszustwo forsowane przez największe firmy farmaceutyczne – litania kosztownych i niepotrzebnych procedur oraz fałszywych szczepionek” – ostrzega Principia Scientific International.

Im dłużej będzie się na to pozwalać, tym bardziej będą rosły liczby zgonów. A jeśli pozwoli się, aby dominująca narracja, że “nieszczepieni” są za to odpowiedzialni, zwycięży, to globalne medyczne państwo policyjne wykrystalizuje się jako “nowa norma”.

“Strzał przeciw “wariantowi” delta,” napisał pod wywiadem wideo jeden z komentatorów. “To, co oczywiste, z jakiegoś powodu nie jest oczywiste. 5G jest również ‘przyczyną’ scamdemii (oszustwo=scam) i to właśnie z tego powodu w Indiach palone są wieże 5G, bo ludzie rozumieją korelację.”

Najnowsze wiadomości o oszustwie związanym z koronawirusem Wuhan (Covid-19) można znaleźć na stronie Pandemic.news.

Źródło

Oglądaj: Przedsiębiorca pogrzebowy ujawnia, jak “lekarstwa” Big Pharmy zabijają osoby starsze, a nie “covid”
Przewiń do góry