Szwajcarska policja odrzuca „Wielki Reset”: „Pracujemy dla ludzi, a nie dla elit”. Policjanci w Szwajcarii powstają przeciwko restrykcjom narzuconym przez rząd

Policjanci w Szwajcarii powstają przeciwko restrykcjom narzuconym przez rząd

swiss police are refusing to support the great reset

Policja w Szwajcarii powstaje przeciwko „Wielkiemu Resetowi”, odmawiając egzekwowania narzuconych przez rząd ograniczeń dla ogółu społeczeństwa.Grupa reprezentująca szwajcarskich policjantów napisała list do Szwajcarskiej Federacji Oficerów Policji (FSFP), deklarując, że policjanci pracują dla ludzi, a nie dla globalnej elity.Grupa ostrzegła, że nie będzie egzekwować środków ograniczających, które nieproporcjonalnie naruszają podstawowe prawa obywateli. „Jeśli środki te byłyby sprzeczne z ogólną opinią społeczeństwa, nieproporcjonalnie ograniczając ich podstawowe prawa, wielu policjantów nie byłoby już chętnych do ich stosowania” – napisała grupa w liście.Podczas gdy list został przychylnie przyjęty przez szwajcarską opinię publiczną, FSFP próbowała zbagatelizować powstanie, twierdząc, że reprezentuje jedynie niewielką liczbę policjantów.Adrian Gaugler z Konferencji Dowódców Policji Kantonalnej posunął się dalej, grożąc funkcjonariuszom sankcjami, jeśli odmówią egzekwowania środków.

swiss police say they work for the people not the global elite

 

„Funkcjonariusz, który odmawia egzekwowania prawa, może zostać ukarany” – powiedział Gaugler. „Policja odmawiająca egzekwowania środków związanych z koronawirusem nie jest wyjątkowa dla Szwajcarii” – pisze Chris Tomlinson.TRENDING: Biden Refuses to Help 40 000 Americans Trapped in Afghanistan „Na początku tego roku, policja w kanadyjskiej prowincji Ontario odrzuciła nowe uprawnienia nadane przez rząd prowincji, które pozwoliłyby im zatrzymać każdego zmotoryzowanego lub pieszego i zażądać informacji, gdzie mieszkają i dlaczego nie byli w domu. „To nie tylko w Europie, gdzie restrykcyjne środki są odrzucane, jednak.Ustawodawcy w Stanach Zjednoczonych są teraz również wzywa społeczeństwo do żądania wolności.

Jak Neon Nettle po raz pierwszy poinformował w zeszłym tygodniu, republikański senator Rand Paul (R-KY) wydał oświadczenie, w którym wzywa patriotycznych Amerykanów do powstania przeciwko tyrańskiemu rządowi Joe Bidena i „przeciwstawienia się” „Wielkiemu Resetowi” poprzez masowe obywatelskie nieposłuszeństwo. Senator Paul wezwał społeczeństwo do przeciwstawienia się niekonstytucyjnym blokadom, mandatom i szkodliwej polityce narzucanej przez „żądne władzy” elity. W op-edzie dla Fox News, Paul potępił przywódców Demokratów Bidena i Marszałka Izby Nancy Pelosi jako „tyranów”. „Nie mogą nas wszystkich aresztować”, oświadczył Paul, wzywając patriotów do „oporu” wobec prób „zniszczenia Ameryki” przez Demokratów. „Jesteśmy w momencie prawdy i na rozdrożu”, oświadczył Paul. „Czy pozwolimy tym ludziom używać strachu i propagandy, by dalej szkodzić naszemu społeczeństwu, gospodarce i dzieciom?” Czy też staniemy razem i powiemy: „Absolutnie nie.” „Nie tym razem.” „Wybieram wolność.”

Źródło