Raport izraelskiego komitetu ludowego stwierdza katastrofalne skutki uboczne szczepionki Pfi…. dla każdego układu ludzkiego ciała

Izraelski Komitet Ludowy (IPC), cywilne ciało złożone z czołowych izraelskich ekspertów w dziedzinie zdrowia, opublikował kwietniowy raport na temat skutków ubocznych szczepionki Pfizer, wskazując na uszkodzenia niemal każdego układu w ludzkim ciele. Jeżeli ustalenia IPC są prawdziwe, to szczepionka firmy Pfizer jest powiązana z większą liczbą zgonów w Izraelu niż szczepionka firmy AstraZeneca w całej Europie. Ustalenia te są katastrofalne na każdym możliwym poziomie. Oto szczegółowy raport, w którym podkreślono najbardziej druzgocące ustalenia.

Werdykt izraelskiego Komitetu Ludowego jest taki, że “nigdy nie było szczepionki, która zaszkodziła tak wielu ludziom”. Raport jest długi i szczegółowy (przeczytaj pełny raport poniżej).

“Otrzymaliśmy 288 raportów o zgonach w pobliżu szczepień (90% do 10 dni po szczepieniu), 64% z nich to mężczyźni”.

Jednak raport stwierdza, że “zgodnie z danymi dostarczonymi przez Ministerstwo Zdrowia, tylko 45 zgonów w Izraelu było związanych ze szczepionkami.”

Jeśli to są prawdziwe liczby, to Izrael nie zdał sobie sprawy z prawdziwości swoich eksperymentalnych wyników.

Wiele słyszeliśmy o rzadkich skutkach ubocznych szczepionki AstraZeneca i ponad 300 przypadkach zakrzepów krwi znalezionych w Europie.

Niemieccy naukowcy znaleźli dokładny 2-stopniowy proces, w jaki sposób szczepionka AstraZeneca COVID-19 powoduje zakrzepy krwi u biorców. Opisali oni serię zdarzeń, które muszą zajść w organizmie, zanim szczepionka spowoduje powstanie tych dużych zakrzepów.

Jeśli wyniki badań IPC są prawdziwe, to szczepionka firmy Pfizer jest powiązana z większą liczbą zgonów w Izraelu niż szczepionka firmy AstraZeneca w całej Europie.

Tymczasem amerykańskie CDC i FDA zniosły zalecaną przerwę w stosowaniu szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Johnson & Johnson pod warunkiem, że będzie ona teraz zawierać etykietę bezpieczeństwa ostrzegającą, że jej szczepionka wiąże się z ryzykiem zakrzepów krwi.

“Według danych Centralnego Biura Statystycznego w okresie styczeń-luty 2021, w szczytowym momencie izraelskiej masowej kampanii szczepień, nastąpił 22% wzrost ogólnej śmiertelności w Izraelu w porównaniu z rokiem poprzednim”.

“W rzeczywistości, styczeń-luty 2021 roku były najbardziej śmiercionośnymi miesiącami w ostatniej dekadzie, z najwyższym ogólnym wskaźnikiem śmiertelności w porównaniu z odpowiednimi miesiącami w ciągu ostatnich 10 lat”.

IPC stwierdza, że “wśród grupy wiekowej 20-29 lat wzrost ogólnej śmiertelności był najbardziej dramatyczny. W tej grupie wiekowej stwierdzamy wzrost umieralności ogólnej o 32% w porównaniu z rokiem poprzednim.”

“Analiza statystyczna informacji z Centralnego Biura Statystycznego, w połączeniu z informacjami z Ministerstwa Zdrowia, prowadzi do wniosku, że śmiertelność wśród zaszczepionych szacuje się na około 1: 5000 (1: 13000 w wieku 20-49 lat, 1: 6000 w wieku 50-69 lat, 1: 1600 w wieku 70+).”

“Zgodnie z tym szacunkiem, można oszacować liczbę zgonów w Izraelu w pobliżu szczepionki, na dzień dzisiejszy, na około 1000-1100 osób.”

Jeśli jest to prawdziwa analiza statystyczna, to liczby podawane przez władze zdrowotne Izraela wprowadzają w bardzo dużym stopniu w błąd.

“Istnieje wysoka korelacja między liczbą osób zaszczepionych dziennie a liczbą zgonów dziennie, w zakresie do 10 dni, we wszystkich grupach wiekowych”.

“Wiek 20-49 lat – przedział 9 dni od daty szczepienia do śmiertelności, wiek 50-69 lat – 5 dni od daty szczepienia do śmiertelności, wiek 70 lat i więcej – 3 dni od daty szczepienia do śmiertelności”.

IPC ujawnia również, że “ryzyko śmiertelności po drugiej szczepionce jest wyższe niż ryzyko śmiertelności po pierwszej szczepionce.”

Nie chodzi tu tylko o ryzyko śmierci, jak wynika z raportów IPC, “na dzień publikacji raportu w Cywilnym Komitecie Śledczym zgromadzono 2066 raportów o skutkach ubocznych, a dane nadal napływają.

Raporty te wskazują na uszkodzenia niemal każdego układu w organizmie człowieka. Nasza analiza wykazała stosunkowo wysoki wskaźnik uszkodzeń związanych z sercem.

26% wszystkich zdarzeń kardiologicznych miało miejsce u ludzi młodych, do 40 roku życia, a najczęstszą diagnozą w tych przypadkach było zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia.

Zaobserwowano również wysoki odsetek masywnych krwawień z pochwy, uszkodzeń neurologicznych oraz uszkodzeń układu kostnego i skóry.

Należy zauważyć, że znaczna liczba doniesień o skutkach ubocznych związana jest, bezpośrednio lub pośrednio, z Nadkrzepliwością (zawał), Zawałem serca, udarem mózgu, poronieniami, upośledzeniem przepływu krwi do kończyn, zatorowością płucną.”

Przeczytaj poniżej streszczenie raportu Izraelskiego Komitetu Ludowego w języku angielskim.

Israeli-People-Committees-Report-Find-Catastrophic-Side-Effects-Of-Pfizer-Vaccine-To-Every-System-In-Human-Body-1

 

Źródło.

CIĄDLE NAS BANUJĄ, PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE. WY JESTEŚCIE NASZĄ SIŁĄ.

Raport izraelskiego komitetu ludowego stwierdza katastrofalne skutki uboczne szczepionki Pfi…. dla każdego układu ludzkiego ciała
Przewiń do góry