Pielęgniarz zwolniony za niepodanie szczepionki COVID-19 mówi o PRAWDZIWEJ sytuacji w szpitalach

Pielęgniarz zwolniony za niepodanie szczepionki COVID-19 mówi o PRAWDZIWEJ sytuacji w szpitalach

Były pielęgniarz Valley Health System Brad McDowell omawia w wywiadzie kontrasty między tym, co naprawdę dzieje się w systemach opieki zdrowotnej, a historiami, które media głównego nurtu opowiadały opinii publicznej o pandemii.

“Narracja, którą nam opowiadano, nie pokrywała się z rzeczywistością. Większość ludzi w wieku produkcyjnym nie jest zagrożona [zarażeniem się wirusem COVID]” – mówi.

McDowell jest ostrożny w stosunku do szczepionek, które media i urzędnicy zdrowia publicznego reklamują jako “bezpieczne i skuteczne”. Został zwolniony z pracy za niepodjęcie szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) po tym, jak odmówiono mu zwolnienia z przyczyn religijnych.

Szczepionki COVID-19 zostały powiązane z milionami obrażeń i dziesiątkami tysięcy zgonów na całym świecie. Zgodnie z bazą danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczącą rejestrowania niepożądanych działań szczepionek, tylko w 2021 roku szczepionka ta została powiązana z ponad 2 milionami działań niepożądanych.

Dane WHO wykazały, że osoby w wieku od 18 do 44 lat są grupą, w której odnotowano najwięcej urazów związanych ze szczepionką COVID-19, podczas gdy ryzyko ich śmierci z powodu samej choroby jest bliskie zeru.

Dane Unii Europejskiej wykazały również, że szczepionki zawierające substancje wywołujące aborcję przyczyniły się do ponad 20 000 zgonów w Europie, a od początku wprowadzenia szczepionek zgłoszono ponad milion poważnych obrażeń.

Szczepionka firmy Pfizer spowodowała prawie 23 000 zaburzeń krwi i ponad 148 000 zaburzeń układu nerwowego. Odnotowano również ponad 900 zdarzeń niepożądanych związanych z ciążą i innymi stanami okołoporodowymi.

Skuteczność szczepionki nie jest jedyną rzeczą, na temat której kłamią systemy opieki zdrowotnej. Jim Hale z Life Site mówi, że niedobór pracowników służby zdrowia, który według urzędników był spowodowany stresem wywołanym przez wirusa, jest tak naprawdę tylko objawem rygorystycznych przepisów dotyczących szczepionek. Wielu z nich złożyło swoje rezygnacje, a jeszcze więcej zostało zwolnionych za brak szczepień.

Niedobór pracowników, a nie łóżek

Pojawiły się doniesienia o przepełnionych szpitalach, które nie mają już łóżek do zaoferowania, umieszczając krytycznie chorych pacjentów COVID-19 w samolotach, helikopterach i ambulansach, aby wysłać ich na leczenie do odległych stanów. Gwałtowny wzrost wariantu delty na początku tego roku doprowadził szpitale do skraju wytrzymałości, ponieważ walczą one o znalezienie łóżek dla pacjentów.

Jednak ta narracja nie musi być prawdziwa. McDowell mówi, że w rzeczywistości nie ma niedoboru łóżek w Valley Health, ale nie mogą otworzyć łóżko, jeśli nie mają pielęgniarki i tech do personelu.

“Są łóżka zamknięte, a oni mówią, że są zajęte” mówi. (Related: Australijska pielęgniarka mówi, że kraj na skraju upadku z powodu niedostatecznej liczby pracowników i przepracowania pracowników służby zdrowia).

Wniosek McDowella o zwolnienie z religii został odrzucony pomimo braku pracowników w szpitalu. Powiedział on również, że nie może pogodzić się z twierdzeniami systemu opieki zdrowotnej, że szczepionki są wymagane dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów, podczas gdy to właśnie te szczepionki spowodowały niezdolność do opieki nad tymi, którzy w pierwszej kolejności potrzebowali leczenia.

McDowell mówi, że ci, którzy forsują szczepionki są tymi, którzy czerpią z tego największe korzyści, jak elita polityczna i medialna, CDC i przemysł farmaceutyczny.

Ten sam “niedobór łóżek” dzieje się w całych Stanach Zjednoczonych, a mąż byłej pielęgniarki w stanie Nowy Jork powiedział, że brak pracowników doprowadził do zamknięcia całego oddziału położniczego w szpitalu.

W Nowym Jorku jest ponad 94.000 pracowników służby zdrowia, którym grozi wypowiedzenie w wyniku ogólnokrajowego mandatu szczepień, przez co wielu kwestionuje to, czy mandaty są rzeczywiście wprowadzane ze względów zdrowotnych.

zrodlo

Pielęgniarz zwolniony za niepodanie szczepionki COVID-19 mówi o PRAWDZIWEJ sytuacji w szpitalach
Przewiń do góry