Moderna opracowała szczepionkę przed pandemią – ujawniają tajne dokumenty

Dokument ujawnia, że Moderna, wraz z Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), kierowanym przez dr Fauci, zgodziła się w grudniu 2019 roku na przekazanie wnioskodawców szczepionki koronawirusowej RNA do Uniwersytetu Karoliny Północnej, donosi GREATGAMEINDIA.

Sygnatariuszami dokumentu byli dr Ralph Baric w dniu 12 grudnia 2019 r., I Jacqueline Quay w dniu 16 grudnia 2019 r., Obaj dla University of North Carolina, dr Amy F. Petrik w dniu 12 grudnia 2019 r., I dr Barney Graham dla NIAID, oraz Sunny Himansu i Shaun Ryan, oboje w dniu 17 grudnia 2019 r., Dla Moderny.

Wszystkie podpisy zostały złożone, zanim istniała jakakolwiek publiczna wiedza o wystąpieniu koronawirusa, ponieważ oficjalnie 31 grudnia 2019 r., Było to, gdy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) dowiedziała się, że były podejrzane przypadki nieznanego zapalenia płuc w Wuhan w Chinach i nie znali przyczyny.

9 stycznia 2020 r. dopiero WHO wydała informację, że Chiny ustaliły, że przyczyną tego nowego zapalenia płuc był nowy koronawirus.

Tak więc zanim istnienie nowego koronawirusa było znane, Moderna, w połączeniu z NIAID, kierowanym przez dr Fauci, przekazała technologię szczepionki RNA koronawirusa dr Baricowi.

Przeanalizujmy, o co chodzi.

Moderna posiadała technologię szczepionki COVID-19 zanim świat dowiedział się o istnieniu tego nowego koronawirusa.

Dr. Fauci jest oskarżony o finansowanie laboratorium w Wuhan w badaniach nad gain-of-function, skąd prawdopodobnie pochodzi nowy koronawirus, a jednocześnie o udział w tej transakcji. Fauci musiał już wiedzieć o istnieniu tego nowego wirusa.

I wreszcie, mamy dr Barica, który prowadził badania gain-of-function w swoim laboratorium na Uniwersytecie Północnej Karoliny i współpracował z chińskim badaczem Shi Zhengli w prowadzeniu tych samych eksperymentów w laboratorium w Wuhan. Obaj otrzymali finansowanie od Fauci.

Co więcej, już w 2018 roku Baric zdawał się wiedzieć, że dojdzie do kolejnej pandemii. Na sympozjum o nazwie “Imagining the next flu pandemic, and preventing it!”, które odbyło się w University of North Carolina Education Center, epidemiolog, w kontrowersyjnej prezentacji, mówił o tym, jak “Pandemie to czasy okazji” dla ludzi do osiągania korzyści politycznych, finansowych i osobistych.

Dokument ujawnia, że Moderna, wraz z Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), kierowanym przez dr Fauci, zgodziła się w grudniu 2019 roku na przekazanie wnioskodawców szczepionki koronawirusowej RNA do Uniwersytetu Karoliny Północnej, donosi GREATGAMEINDIA. Nie podpisał listu na prośbę Daszaka. Mogłoby to zwrócić uwagę na fakt, że prowadził on również badania nad gain-of-function i list mógłby stracić ważność ze względu na konflikt interesów – donosi Trending Politics.

Należy zauważyć, że czterech bliskich współpracowników Barica podpisało się pod listem.

Ten nowy dokument podsyca teorię, że wirus opuścił laboratorium w Wuhan na długo przed tym, jak KPCh oficjalnie ogłosiła istnienie epidemii nowego koronawirusa.

Źródło

Moderna opracowała szczepionkę przed pandemią – ujawniają tajne dokumenty
Przewiń do góry