Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata

Kryzys Covid-19 mówi się, że jest „oknem możliwości”, aby przesunąć się w czasie powracajej rewolucji , lub, jak powtarzają się przywódcy wielu krajów, jest to powtarzające się powtarzające się powtarzające się powtarzające się kwestie” podczas Wielkiego Resetu.

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata
Klaus Schwab

Klaus Schwab, inżynier/ekonomista, a także przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), który powiedział w swojej książce The Great Reset , że „ ze względu na ich z natury destrukcyjnej charakter, epidemia, która okazała się skutecznym narzędziem, trwałych i często radykalnych zmian: wzniecanie zamieszek , osiągnięto liczbę gwiazd i osiągnięto sukcesy, ale także wyzwalanie innowacji, przekręcenie osiągów dla rewolucji”

Dlatego Klaus Schwab wierzył, że epidemia zapewni idealne okno możliwości, powinniśmy zadać sobie pytanie, czy było to „Okno możliwości”, które wydarzyło się przez przypadek?

Wygląda na to, że Klaus Schwab wraz z miliarderem technologicznym Billem Gatesem i dyrektorem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAD) Anthonym Fauci byli w stanie przewidzieć, że to nastąpi. A przynajmniej tak się wydaje ze względu na ich partnerstwo w przedsięwzięciu sięgającym 2016/17. Być może nie, według dr Petera Breggina, który jest autorem nowej książki zatytułowanej COVID-19 and the Global Predators . Breggin argumentuje, że to właśnie to partnerstwo stworzyło pandemię COVID, aby wepchnąć śmiercionośne szczepionki na niczego niepodejrzewającą opinię publiczną i zapoczątkować Nowy Porządek Świata.

KOALICJA NA RZECZ EPIDEMII I INNOWACYJNOŚCI (CEPI)

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata

To partnerstwo o nazwie Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) stworzyło 65-stronicowy biznesplan stworzony przez Billa Gatesa w 2016 r., który można znaleźć na stronie internetowej Klausa Schwaba. Ten biznesplan jest planem na następną pandemię i wygląda na to, co dzieje się teraz na świecie, jak twierdzi dr Peter Breggin w swojej książce COVID-19 and the Global Predators . Mówi, że już w 2010 roku Bill Gates ogłosił „dekadę szczepionki”, a jego partnerem w deklaracji był Anthony Fauci .

Breggin kontynuuje, że Gates założył projekt „Dekada Szczepionek” w 2010 roku, zebrał komitet złożony z globalistów, w tym Fauci, w celu wdrożenia Globalnego Planu Działań na rzecz Szczepień (GVAP). Zostało to potwierdzone przez 194 państw członkowskich Światowego Zgromadzenia Zdrowia w maju 2012 roku i było doprowadzenie Światową Organizację Zdrowia na pokładzie .

PODEJRZANI

Do tej pory nie jest niespodzianką, że liderami była Fundacja Billa i Melindy Gatesów, GAVI Alliance (również Gates), UNICEF, Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych Stanów Zjednoczonych (Fauci) oraz WHO. Do 2015 roku Gates był gotowy i kontynuował organizowanie wydarzenia „w oczekiwaniu na pandemię”, o którym Breggin mówi, „że stało się jasne, że pracowali nad stworzeniem pandemii i śmiertelnej szczepionki, aby się z tym pogodzić”.

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata
Cele strategiczne CEPI

W tym czasie Gates i wsp. Centrum już gotowe i gotowe i przygotowany zespół, a jego biznesplan CEPI jego oczekiwania, które mają zostać zrealizowane do 2021 r., w tym Food and Drug Administration (FDA), Centrum Kontroli Chorób (CDC Biomedical Advanced Research and Development BARDA duże rządowe, NIH i NIAID. Głownie. mieli wszystkich, od badań i rozwoju, przez firmy farmaceutyczne, po rządy i Banki Światowe.

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata

STWORZENIE „OKNA MOŻLIWOŚCI”

Wszystko, co pozostało do zrobienia, to wzbudzić w ludziach strach, aby wprowadzić szczepionkę i poziom zmian w społeczeństwie. Miało to miejsce w czasie pandemii za pomocą apelu strachu , który jest przekonującymi komunikatami ze względu na groźbę wyrządzenia krzywdy . Podobną technikę stosowali naziści w czasie wojny Niemcy, którzy również doskonalili techniki propagandy. Narzędzie wykorzystywane również przez nasz rząd od początku 2020 r. do tworzenia i wzmacniania strachu poprzez kontrolę nad mediami, prasą i sferą społeczną, pozwalającą na słyszenie tylko ich własnych stronniczych poglądów, demonizując i robiąc kozły ofiarne głosy opozycji.

Nastawa udana gra Simon Says, w której kontrolują ludzi, media lub każde polecenie, bez względu na to jak nieproporcjonalne bezsensowne są.

PRZYPADKI, KTÓRE NIE SĄ PRZYPADKAMI

Powszechnie współpracujemy w Wielkiej Brytanii i obecnie stosuje się blokady, środki pomocnicze, które są usuwane, takie jak wiele różnych oddziałów, które były puste przez lato 2020 r. nadal podsycają strach przed ich udostępnieniem z powodu liczby tak zwanych przypadków.

Jak Gates, Fauci i Schwab wyprodukowali kryzys Covid-19, aby zapoczątkować nowy PORZĄDEK świata

Przypadki były wynikiem pozytywnego wyniku testu.

CENZURA I TŁUMIENIE OPOZYCJI

Niemniej jednak, nienaukowa polityka, która była naruszeniem naszych praw, była kontynuowana, a eksperci w dziedzinie medycyny dostarczający dowodów na to, że nie ma potrzeby stosowania szkodliwych środków i szczepionek byli tłumieni i ich kariery były zagrożone.

W przypadku pandemii można by założyć, że każdy wkład ekspertów byłby mile widziany, ale luka w federalnym ustawodawstwie określana jako „Upoważnienie do użycia w nagłych wypadkach” (EUA) upoważnia rząd do finansowania firm farmaceutycznych w celu stworzenia szczepionki. Oczywiście minus tego oznacza, że tańsze, skuteczne metody leczenia nie byłyby brane pod uwagę i ryzykowałyby dekadę pracy, organizacji i planów globalistów. Pomimo szokującej liczby niepożądanych reakcji i zgonów spowodowanych przez szczepionki, niepokojące jest to, że te opozycyjne głosy są nadal cenzurowane i tłumione.

Nie powinno więc dziwić, kto był głównym tłumicielem i cenzorem – NIH, NIAH, WHO, FDA CDC, Big Tech Companies i mnóstwo innych miliarderów.

Co ciekawe, Schwab twierdzi, że po Czarnej Śmierci w średniowiecznej Europie, zmiany były tak różnorodne i powszechne, że doprowadziły do „końca epoki poddaństwa”, przynosząc kres feudalizmowi i pańszczyźnie oraz wprowadzając erę oświecenia. Możemy mieć tylko nadzieję, że nasze oświecenie wkrótce się zakończy i nasza własna era uległości dobiegnie końca.

Nie powinno więc dziwić, kim byli główni represory i cenzorzy – NIH, NIAH, WHO, FDA CDC, Big Tech Companies i wielu innych miliarderów. 

Źródło