HORROR: Aby wyprodukować „szczypawki”, Pfizer rozcina żywe dzieci bez znieczulenia, aby pobrać tkanki

Pojawiły się niepokojące, ale nie zaskakujące rewelacje na temat sposobu, w jaki Pfizer pobierał organy i inne części ciała od żywych dzieci w celu wyprodukowania „szczepionek” na koronawirusa (Covid-19).

HORROR: Aby wyprodukować "szczypawki", Pfizer rozcina żywe dzieci bez znieczulenia, aby pobrać tkanki

Informatorka Melissa Strickler, która pracuje jako audytor jakości produkcji w firmie Pfizer, ujawniła niedawno wewnętrzne e-maile firmy, w których ujawniono przerażające praktyki stosowane przez firmę Pfizer przy produkcji zastrzyków podawanych ludziom dla „zdrowia publicznego”.

W jednym z e-maili Vanessa Gelman, starszy dyrektor ds. światowych badań w firmie Pfizer, zwróciła się do innych pracowników firmy z petycją, aby to, o czym za chwilę przeczytacie, nigdy nie zostało upublicznione.

„Z punktu widzenia spraw korporacyjnych” – napisała Gelman – „chcemy uniknąć sytuacji, w której informacje o komórkach płodowych wypłyną na zewnątrz”.

„Ryzyko związane z informowaniem o tym w tej chwili przewyższa wszelkie potencjalne korzyści, jakie moglibyśmy dostrzec, szczególnie w przypadku członków społeczeństwa, którzy mogliby wykorzystać te informacje w sposób, którego nie chcielibyśmy, aby się pojawiły”.

Podczas gdy już od jakiegoś czasu wiadomo, że wszystkie obecnie dostępne szczepionki przeciwko kowdowi z „Operacji Warp Speed” zostały wykonane przy użyciu komórek płodowych abortowanych dzieci, to co niekoniecznie było znane, to fakt, że dzieci, z których wyodrębniono części ciała, były jeszcze żywe, gdy procedury były wykonywane.

„Aby pobrać żywotną nerkę embrionalną … wystarczająco zdrowe dzieci w wieku, w którym ich nerki są odpowiednio rozwinięte, muszą zostać wyjęte z łona matki, żywe, zazwyczaj poprzez cesarskie cięcie, i muszą mieć wycięte nerki”, wyjaśnia dokument Pfizer.

„Musi się to odbyć bez znieczulenia dla dziecka, które zmniejszyłoby żywotność organów”.

Zaszczepienie się na covid jest równoznaczne z poświęceniem dziecka
Dla jednej z linii komórkowych, znanej jako HEK 293, która została użyta w iniekcji covid firmy Pfizer, niewinna mała dziewczynka musiała zostać zamordowana w „torturujący sposób”. Jej organy zostały następnie wykorzystane do „badań” nad powstałą w ten sposób szczepionką.

„Pobranie jej narządów było bezpośrednią przyczyną jej śmierci, przed którą była żywym dzieckiem, poza łonem matki” – stwierdzają dalej dokumenty.

Oznacza to, że każdy, kto otrzyma szczepionkę firmy Pfizer, bierze udział w rytualnej ofierze z dziecka. Odbiorcy tych zastrzyków są dosłownie poddawani działaniu tajemniczych substancji chemicznych pochodzących z zamordowanych dzieci, które są wprowadzane prosto do ich ciał, rzekomo w celu zapewnienia im „bezpieczeństwa” przed Chińską Chorobą.

„Szczepionki zostały stworzone poprzez niszczenie życia w najbardziej brutalny sposób, a stosowanie tych szczepionek poważnie szkodzi wielu osobom, które je otrzymały, nawet jeśli szkody mogą nie być rozpoznane jako takie” – donoszą America’s Frontline Doctors (AFLDS).

To są chore rzeczy i ważne jest, aby przypomnieć naszym czytelnikom, że wszystko to zostało usankcjonowane, a nawet częściowo sfinansowane w czasie prezydentury Donalda Trumpa, który do dziś chwali się, że wprowadził te strzykawki na rynek w ciągu kilku miesięcy, podczas gdy zwykle potrzeba wielu lat, aby zaprezentować nową „szczepionkę”.

Trump i śpiący Joe Biden walczą o to, kto zasługuje na uznanie za te potworności. Tymczasem żaden z nich nie wspomniał nawet o niewinnych noworodkach, które zostały brutalnie uśmiercone, aby szczepionki stały się rzeczywistością.

„Możemy być całkiem pewni, że w ten sam sposób, w jaki abortowane komórki płodowe są wykorzystywane do tworzenia wielu szczepionek dla dzieci oraz szczepionki COVID-19, są one wykorzystywane do produkcji nadchodzącej szczepionki przeciwko wirusowi Marburga, która zostanie użyta w nadchodzącej pandemii wirusa Marburga”, ostrzega AFLDS przed tym, co widzi jako kolejną odsłonę plandemii.

Więcej powiązanych wiadomości o niewinnych dzieciach, które zostały zamordowane w celu wyprodukowania szczepionek Fauci Flu można znaleźć na Evil.news.

Źródło