Forum

Dołącz do nas
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Email do OSM Piątnica w sprawie segregacji sanitarnej i przywilejowania szczepów

Dzisiaj pokazała się informacja o segregacji (załącznik niżej). A ja napisałem do nich mail. Własny. Proszę żebyście nie kopiowali mojej treści, bo to bez sensu, każdy email ma być niepowtarzalny i odzwierciedlać wasze uczucia, stanowisko. Piszcie swoje wersje do nich i pamiętajcie by adresować do wszystkich, by dotarło i do zarządu i do pozostałych działów.

Do: [email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected]

Witam!

Dzisiaj rano pewna informacja podniosła ludziom "ciśnienie". Przy okazji dowiedziałem się, że zakład w bulwersujący sposób segreguje pracowników na "gorszych" (myślących i sprzeciwiających się udziałowi w eksperymencie) i "lepszych" (bezmyślnie przyjmujących pośpiesznie promowaną szprycę z eksperymentalnym preparatem - w fazie badań) i poprzez uprzywilejowanie tych drugich przymusza pracowników OSM Piątnica do szczepienia i przyjęcia tego szkodliwego preparatu. Preparatu, po którym umierają ludzie lub jeśli mają odrobinę więcej szczęścia - odnoszą ciężkie powikłania.

Jestem tragicznie oburzony tą decyzją, a co za tym idzie, jako konsument nie mam już ochoty i nie będę nabywać waszych produktów. To samo zrobi wielu moich znajomych - mają to samo stanowisko co ja i są strasznie oburzeni. Nigdy nie sądziłem, że polska firma stanie się obozem ucisku i dyskryminacji ludzi.

Dobrze zdajecie sobie sprawę, że ludzie są zmęczeni noszeniem szmat na twarzach i wykonywaniem kompulsywnych i psychotycznych procedur dezynfekcji. Wy w swoich biurach na pewno nie siedzicie 10 godzin w szmatach na twarzach!!!! Niektórzy z szeregowych robotników licząc na rozluźnienie reżimu to zrobią i wezmą strzał - w obliczu desperacji ze zmęczenia. A potem jeszcze okaże się, że nie będzie żadnych poluźnień, bo na jesień minister wyda nowe "rozporządzenie"!

Zachowajcie twarz i powiedzcie: "Nie" segregacji sanitarnej i promowaniu śmiercionośnych preparatów!
Jako zarząd jesteście odpowiedzialni za zdrowie pracowników a zatem i za ich ewentualne zgony i powikłania gdy pod wpływem waszej segregacji przyjmą szprycę na COVlD-19. Co powiecie ich rodzinom, rodzicom, wnukom, dzieciom gdy po przyjęciu eksperymentalnego preparatu zaczną chorować lub umrą?????

A tak poza tą decyzją, dajcie już swoim pracownikom normalnie żyć, nie wymuszajcie na nich noszenia tych brudnych ścier na twarzach, skoro chcecie zwolnić "wybrańców" z noszenia to zwolnijcie wszystkich.
Kto ma na was tak negatywny wpływ!!?? Gdzie wasza moralność? To są żyjący, ciężko pracujący na was ludzie a nie trzoda chlewna! Nie czyńcie ich królikami doświadczalnymi. Kto dla was będzie pracował, gdy wasi ludzie zaczną chorować lub umierać? Nikt nowy nie przyjdzie do takiego reżimu. Firma straci na zawsze pozytywny wizerunek.

Zapoznajcie się z listami zgonów poszczepiennych.

Dodane pliki:
  • osm.jpg

.Otrzymałem odpowiedź. Inni dostali tę samą. Ciekawe co dalej.

Dzień dobry.

Informuję, iż zarządzenie nr 3/2021 OSM Piątnicy, dotyczące m.in.
zwolnienia z obowiązku noszenia maseczek osób zaszczepionych zostało
uchylone i z dniem 1 czerwca 2021 roku przywrócone zostały dotychczasowe
zasady dotyczące stosowania środków ochronnych przez wszystkich
pracowników. Decyzja o uchyleniu została podjęta w związku z głosami
sprzeciwu ze strony niektórych pracowników Spółdzielni oraz
konsumentów, których zdanie jest dla nas zawsze bardzo ważne.
Jednocześnie informujemy, iż wprowadzenie zarządzenia nr 3/2021 było
podyktowane wyłącznie troską OSM Piątnica o zapewnienie zarówno
bezpiecznych, jak i komfortowych warunków pracy naszym pracownikom i
znajdowało ono pełne umocowanie w obowiązujących przepisach prawa, w
tym także w § 25 ust. 1 pkt 2 lit. c) Rozporządzenia Rady Ministrów w
sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w
związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.)

Aleksandra Czarnowska

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy
ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica | http://www.piatnica.com.pl
[email protected]

Przewiń do góry