Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVID

Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVID

CDC i FDA twierdzą, że możemy bezpiecznie zignorować ogromny wzrost wskaźników zdarzeń zgłoszonych do systemu VAERS w tym roku (jest to oficjalny system zgłaszania zdarzeń niepożądanych, na którym FDA i CDC polegają w celu dostrzeżenia sygnałów bezpieczeństwa). W ich opinii, nie ma „nic do zobaczenia” w poniższym wykresie śmierci. Twierdzą oni, że skłonność do zgłaszania (PTR) jest w tym roku znacznie wyższa i że wszystkie zdarzenia (z wyjątkiem kilku) są po prostu zgłaszaniem zdarzeń tła, które nie zostały spowodowane przez szczepionki.

 

Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVID

Jest tylko jeden mały problem z tym wyjaśnieniem: istnieje dokument CDC, który dowodzi, że oni kłamią. I to bardzo.

Poniżej pokażę, że nawet gdybyśmy wierzyli we wszystko, co mówią, to nie da się tym wytłumaczyć wszystkich zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych. Dane po prostu nie pasują do ich hipotezy. W ogóle.

Rzeczywistość jest taka, że szczepionki są niezwykle niebezpieczne, zabijają więcej niż ratują w każdym przedziale wiekowym (jest gorzej im jesteś młodszy), i powinny być natychmiast wstrzymane, a nie zielone światło, jak to właśnie zrobiła komisja FDA. Wszystkie mandaty szczepionek powinny zostać unieważnione.

 

Dokument

Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVID

W pracy stwierdzono, że poważne zdarzenia niepożądane w przeszłości były niedostatecznie zgłaszane, co najwyżej o współczynnik 8,3 (znany jako współczynnik niedostatecznego zgłaszania (URF)).

Oznacza to, że w najlepszym możliwym scenariuszu, w którym istnieje pełna sprawozdawczość (tj. w którym URF=1, a PTR, zdefiniowany jako średni URF/ bieżący URF, wynosi 8,3), wskaźnik zgłaszania poważnych zdarzeń niepożądanych, który jest 8,3x wyższy niż poprzedni wskaźnik zgłaszania dla tego objawu, można bezpiecznie zignorować jako wynikający po prostu z większej skłonności do zgłaszania naturalnie występującego wskaźnika zdarzeń tła.

Chociaż teoretycznie można mieć URF <1, jest to mało prawdopodobne, ponieważ HHS weryfikuje wszystkie rekordy przed umieszczeniem ich w bazie danych i eliminuje duplikaty. Istnieją błędy, które się zdarzają, ale są one niewielkie, np. wiemy o 2 gamed rekordy z 1.6M VAERS raportów. Tak więc minimalny URF byłby 1 i byłoby to prawie niemożliwe do osiągnięcia z praktycznego punktu widzenia.

Oto problem. W tym roku, w przypadku szczepionek COVID, wystąpiła ogromna liczba poważnych zdarzeń niepożądanych, które są zgłaszane w tempie ponad 8,3 razy wyższym niż w latach poprzednich. W rzeczywistości, prawie każde poważne zdarzenie, które badałem, było znacznie wyższe niż w latach poprzednich. Udokumentowałem to w ważnym filmie na temat raportów VAERS dotyczących poważnych zdarzeń niepożądanych, który mam nadzieję, że każdy obejrzy.

Niestety, nikt z ludzi w FDA, CDC, lub na ich odpowiednich komisji zewnętrznych nigdy nie oglądał tego filmu. Gdyby to zrobili, natychmiast zdaliby sobie sprawę z ogromnych błędów, które zostały popełnione i jestem pewien, że podjąć działania naprawcze.

Ale dysonans poznawczy nie pozwala im obejrzeć tego filmu. Myślę, że jedynym sposobem na zmuszenie ich do obejrzenia tego filmu byłoby fizyczne przywiązanie ich do krzesła i założenie im klamer na oczy, tak jak to zrobiono w filmie „A Clockwork Orange”.

Jak wyjaśnisz częstość występowania zatorowości płucnej?

Najbardziej zdumiewającym poważnym zdarzeniem niepożądanym, jakie znalazłem, była zatorowość płucna (ZP).

Jak pokazuję w filmie, średnia roczna liczba zgłoszeń PE rocznie w VAERS dla wszystkich szczepionek wynosiła 1,4. Zatem zgodnie z systemem wierzeń FDA i CDC w tym roku spodziewamy się najwyżej 11,6 przypadków PE. Cóż, jest jeden mały problem: w przypadku szczepionek COVID odnotowano 1131 zgłoszeń, co stanowi prawie 100-krotny wzrost w stosunku do „najlepszego scenariusza”. Proszę obejrzeć film na temat raportów VAERS dotyczących poważnych zdarzeń niepożądanych, aby przekonać się o tym na własne oczy.

Ponadto, dla tych, którzy cierpią na „syndrom dysonansu poznawczego” (jest to powszechna przypadłość ludzi, którzy uważają, że szczepionki są bezpieczne), wzrost liczby zgłoszeń nie jest spowodowany wzrostem liczby szczepień, jak wyjaśniamy w tym artykule, który pokazuje historyczne wskaźniki szczepień w różnych grupach wiekowych.

Innymi słowy, nawet jeśli całkowicie kupisz bzdurny argument FDA i CDC (którego nigdy nie uzasadnili analizą lub danymi), że URF=1 w tym roku, to nadal oznacza to, że 99% zgłoszeń zatorowości płucnej (PE) jest niewytłumaczalnych. Muszą one być spowodowane przez „coś” i to coś musi być bardzo duże i musi być skorelowane z podaniem szczepionki, ponieważ wskaźnik zgłoszeń ZP był skorelowany z podaniem szczepionki.

Jeśli te przypadki PE nie były spowodowane przez szczepionkę, to co je spowodowało?

Nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Nikt nawet nie próbuje tego wyjaśnić. Nikt nawet nie chce o tym rozmawiać.

Ale ponieważ media głównego nurtu i osoby sprawdzające fakty są całkowicie głuche na doniesienia o bezpieczeństwie, nigdy nie zadają tego pytania. I nigdy nie zadadzą. To zniszczyłoby całą fałszywą narrację.

Zabijamy 15 osób, aby być może uratować jedną. Czy jesteśmy szaleni?

Ponadto, jeśli użyjemy tej samej metodologii, którą zastosowało CDC w swoim dokumencie, aby określić rzeczywisty współczynnik niedorejestrowania dla tego roku, ale użyjemy znacznie dokładniejszego odniesienia, stwierdzimy, że najlepszym szacunkiem dla minimalnego URF jest 41. W przypadku mniej poważnych zdarzeń należy użyć wyższej liczby, ponieważ pracownicy służby zdrowia i konsumenci są znacznie mniej skłonni do zgłaszania mniej poważnych zdarzeń. Tak więc użycie 41 jest zawsze „bezpieczne” w tym sensie, że nie spowoduje przeszacowania żadnego zdarzenia.

Oznacza to, że do tej pory zabiliśmy już ponad 150 000 Amerykanów, a wszystkie te zgony musiały być spowodowane przez szczepionkę, ponieważ po prostu nie ma innego wyjaśnienia, które pasowałoby do wszystkich faktów. Szczegóły można znaleźć w tym dokumencie. W dokumencie wyszczególniono również 7 innych sposobów, na jakie potwierdzono tę liczbę, a żadna z tych metod nie korzystała w ogóle z danych VAERS. Uniemożliwia to każdemu wiarygodny atak na analizę. Nikt nie chce z nami na ten temat dyskutować.

A własne badanie fazy 3 firmy Pfizer wykazało, że oszczędzamy tylko 1 zgon z powodu COVID na każde 22 000 osób, które zaszczepimy (trzeba zajrzeć do tabeli S4 w suplemencie, aby dowiedzieć się, że 2 osoby zmarły z powodu COVID, które nie były zaszczepione i 1 osoba zmarła z powodu COVID, która otrzymała szczepionkę, więc netto oszczędzamy 1 życie).

W pełni zaszczepiliśmy prawie 220 milionów Amerykanów, co oznacza, że możemy uratować około 10 000 istnień ludzkich przed zachorowaniem na COVID według badań Pfizer, które są najbardziej ostatecznymi danymi, jakie posiadamy (ponieważ „prawdziwi naukowcy” UFAJĄ TYLKO danym z podwójnie ślepych randomizowanych badań kontrolowanych).

Jednak dane VAERS pokazują, że aby osiągnąć ten cel, zabiliśmy ponad 150 000 Amerykanów.

Ale jest jeszcze gorzej, ponieważ badania Pfizera zostały przeprowadzone przed Deltą. Szczepionka Pfizera została opracowana dla wariantu Alfa i jest mniej skuteczna przeciwko Delta. Więc nasze liczby są jeszcze bardziej ekstremalne.

Oznacza to oczywiście, że FDA, CDC i ich zewnętrzne komitety są niekompetentne w swojej zdolności do dostrzegania sygnałów bezpieczeństwa. Nie potrafili nawet dostrzec sygnału bezpieczeństwa dotyczącego śmierci. Oznacza to również, że mandaty szczepionkowe są niemoralne i nieetyczne.

Niewygodna prawda: zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepionką nie jest ani rzadkie, ani łagodne

Kiedy zastosujemy odpowiedni współczynnik URF do danych dotyczących zapalenia mięśnia sercowego, okaże się, że zapalenie mięśnia sercowego z „rzadkiego” zdarzenia staje się zdarzeniem powszechnym.

Używając danych z CDC i stosując prawidłowy współczynnik URF, w przypadku 16-letnich chłopców, częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego wynosi 1 na 317, jak widać na tym slajdzie z naszego programu „Wszystko, co musisz wiedzieć”. To nie jest rzadkie. To jest katastrofa kolejowa.

Również, jeśli chodzi o to, że zapalenie mięśnia sercowego jest „łagodne”, to też bzdura. Według kardiologów, z którymi rozmawiałem, takich jak Peter McCullough, nie ma czegoś takiego jak łagodne zapalenie mięśnia sercowego. Każde zdarzenie, które powoduje, że nastolatek trafia do szpitala, jest problematyczne. W rzeczywistości, jak pokazujemy we Wszystko, co musisz wiedzieć, poziom troponiny może wzrosnąć do ekstremalnego poziomu i pozostać podwyższony przez miesiące. Troponina jest markerem uszkodzenia serca. W przeciwieństwie do ataku serca, jej poziom jest znacznie wyższy i utrzymuje się na podwyższonym poziomie przez znacznie dłuższy czas. Uszkodzenia, które są dokonywane, są zazwyczaj trwałe i mogą prowadzić do utraty życia w ciągu 5 lat. Oczywiście nikt nie wie, jaka będzie śmiertelność za 5 lat. Dowiemy się za 5 lat. Nasze dzieci są zapisane do badania klinicznego tego poprzez szczepienie, ale nie powiadamiamy o tym rodziców. A dzieci nie mają pojęcia, ponieważ lekarze mówią im, że to jest bezpieczne. One wierzą lekarzom. Lekarze wierzą CDC. A CDC kłamało. A teraz CDC po prostu nie chce z nami o tym rozmawiać. Rozumiem to.

Są tysiące podwyższonych zdarzeń

To nie jest tylko kilka objawów, które są podwyższone. Są ich tysiące. Jeśli cię nie zabiją, możesz być niepełnosprawny przez całe życie, nawet po zastosowaniu odpowiednich leków, aby pozbyć się szkodliwych skutków szczepionek.

Oto tabletki przyjmowane codziennie przez moją przyjaciółkę (byłą najlepszą pielęgniarkę w jednej z najlepszych szkół medycznych w USA), która została dożywotnio okaleczona przez szczepionkę i nie może pracować (jest samotną matką).

Leki i suplementy przyjmowane przed urazem poszczepiennym: 0

Odszkodowanie otrzymane od rządu USA za jej obrażenia: 0

Cenzura zastąpiła debatę naukową

To jest żenujące dla wszystkich: CDC, FDA, Kongresu, mediów głównego nurtu i społeczności medycznej. To dlatego nikt nie będzie debatował ze mną i moim zespołem ekspertów w otwartej debacie. Ponieważ nikt nie chce zmierzyć się z faktem, że się mylił.

Opinia publiczna chce debaty. To jest przytłaczające. Nigdy w życiu nie widziałem tak niekorzystnego wyniku sondażu:

Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVID

Ale nikt popierający fałszywą narrację nie będzie z nami debatował. Ci ludzie nie liczą się z opinią publiczną. Wszyscy kierują się tym, czego chce Biden. A Biden chce nas wstrzyknąć. Nam wszystkim.

TrialSiteNews uczynił to publiczne wezwanie do debaty; nikt nie odpowiedział. Oni nawet dotarł do Pfizer i odmówił debaty. Nie byliśmy zaskoczeni.

Dowód na to, że CDC okłamuje świat w sprawie bezpieczeństwa szczepionki COVIDOczywiście, że nie będzie debaty. Oni nigdy nie będzie. Oto dlaczego:
Więc cenzura i ataki ad hominem są preferowaną metodą kwestionowania tego, co napisałem w tym artykule i innych moich artykułach, ponieważ nikt nie jest w stanie zaatakować danych lub naszej metodologii w debacie na żywo z neutralnym moderatorem.

To nie tylko ja, oczywiście. Istnieją dziesiątki szanowanych naukowców, lekarzy i statystyków, którzy zgadzają się ze mną (patrz slajd 82 TFNT #1: Szczepionki COVID zabiły ponad 200 000 Amerykanów, aby zapoznać się z częściową listą).

Podsumowanie

FDA i CDC znalazły się między skałą a twardym miejscem, jak wyjaśniam w moim filmie na temat statystyk VAERS. Nie mogą ujawnić prawdziwych URF i PTR, ponieważ to postawiłoby ich w gorącej wodzie kąpanych; byłoby to przyznanie, że dostali to całkowicie błędne na danych o zapaleniu mięśnia sercowego i wszystko inne.

Więc muszą kłamać i twierdzić, że obecny URF=1, tak aby PTR był maksymalny na poziomie 8.3. Ale wtedy mają ogromny problem, ponieważ zdarzenia niepożądane takie jak śmierć i zatorowość płucna są niemożliwe do wyjaśnienia.

Są więc w sytuacji bez wyjścia. Aby rozegrać tę grę, unikają pytań i po prostu odmawiają odpowiedzi. Są jak magik używający błędnych wskazówek. Mówi się nam, abyśmy skupili się na wszystkich uratowanych życiach i nie zwracali uwagi na człowieka za kurtyną (tzn. na wszystkie zgony i niepełnosprawności).

Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa szczepionek, proszę zapoznać się z moim obszernym zestawem slajdów na temat bezpieczeństwa szczepionek, Wszystko, co musisz wiedzieć. Miło mi donieść, że został on z powodzeniem wykorzystany do odwrócenia mandatów szczepionkowych. Przynajmniej niektórzy ludzie słuchają.

Dobrą wiadomością jest to, że znacznie więcej osób zabiera głos i przechodzi do obozu antyszczepionkowców. Liczba ta rośnie z każdym dniem.

Interesujące będzie zobaczyć, jak długo społeczność medyczna będzie w stanie utrzymać tę farsę. Im dłużej będą się opierać, tym gorzej będzie, gdy ten domek z kart się rozpadnie.

Źródło