CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC pozwala szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zasz*****ne jako „zgony niesz*****ne”

CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC pozwala szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zasz*****ne jako „zgony niesz*****ne”

The Centers for Disease Control and Prevention (CDC) opracowali zestaw reguł odnoszących się do klasyfikacji chorób zakaźnych i śmierci. Szpitale i laboratoria są zobowiązane do przestrzegania tych zasad i zgłaszania oficjalnych danych dotyczących covid-19 na podstawie tych zasad. Wygląda na to, że zasady te zostały opracowane w taki sposób, aby ukryć liczbę przypadków krowy u zaszczepionych oraz liczbę zgonów spowodowanych przez szczepionki przeciwko Covid-19 . Zasady te jednocześnie zawyżają liczbę zachorowań na chrząstkę u osób nieszczepionych i pozwalają szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zaszczepione jako zgony „nieszczepione”.

To medyczne oszustwo i chorobliwa zdrada pozwalają CDC kontynuować fałszywą narrację, że naród cierpi z powodu „pandemii nieszczepionych”. Ludzie, którzy umierają z powodu szczepionki, są wykorzystywani jako rekwizyty do fałszywego reklamowania potrzeby większej liczby tych śmiertelnych szczepionek.

Podejrzane przepisy CDC zaciemniają dane szpitalne, oszukując naród

Kiedy dana osoba otrzymuje pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19, nadal jest klasyfikowana jako „nieszczepiona” przez kilka tygodni po zastrzyku. Jeśli w miesiącu po wstrzyknięciu uzyskają pozytywny wynik testu na Covid-19, zostaną oficjalnie zarejestrowane jako „przypadek niezaszczepiony”. Jeśli szczepionka wywołuje fizyczne objawy choroby (co odnotowano u 50 procent biorców w badaniach klinicznych), choroba ta jest klasyfikowana jako zdrowa reakcja immunologiczna na szczepionkę lub jest reklamowana jako łagodniejsza choroba w porównaniu z hipotetycznym przypadkiem.

Chociaż nie ma możliwości porównania urazu poszczepiennego z hipotetycznym, nieistniejącym przypadkiem choroby, zaszczepionym pacjentom mówi się, aby zaakceptowali to przypuszczenie jako fakt. Nie ma znaczenia, ile leków potrzebuje pacjent, aby złagodzić ból po zachorowaniu po szczepieniu . Nie ma znaczenia, ile razy zaszczepiony pacjent musi iść do lekarza lub udać się na izbę przyjęć po zaszczepieniu. Zaszczepionemu pacjentowi mówi się, że te problemy są znacznie lepsze niż potencjalna infekcja.

Po trzech do czterech tygodniach zaszczepiony pacjent jest proszony o powrót na drugą dawkę. Nawet po przyjęciu drugiej dawki nie są uważani za „w pełni zaszczepionych”. Jeśli podwójnie zaszczepiony pacjent zareaguje na szczepionkę lub uzyska pozytywny wynik testu na Covid-19 w ciągu następnych dwóch tygodni po drugiej dawce, nadal jest uważany za „nieszczepionego”.

Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyknięcia szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna lub 14 dni po pierwszej dawce zastrzyku Johnson & Johnson. Ta zasada dogodnie ukrywa 80 procent zgonów po szczepieniu i podstępnie błędnie przypisuje te zgony jako „zgony nieszczepione”. Ta oszukańcza zasada zawyża liczbę zgonów nieszczepionych i ukrywa prawdziwe problemy medyczne, które są wynikiem zaszczepienia kowbojem. Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.

Oszustwo CDC dotyczące testów na krukowicę stwarza iluzję epidemii u osób nieszczepionych

Chorobliwe zniekształcanie danych o zgonie przez CDC nie jest jedynym procesem, który zaciemnia dane i zwodzi naród. CDC opracowało również inny zestaw wytycznych dotyczących badań dla zaszczepionych i nieszczepionych. CDC nakłania wiele branż do karania nieszczepionych w ich miejscu pracy i edukacji, zmuszając ich do częstszego pobierania wymazów testowych i sond donosowych na Covid-19. Wytyczne CDC umożliwiają laboratoriom stosowanie progu cyklu (CT) 40 lub więcej dla osób nieszczepionych. CDC zaleca, aby laboratoria stosowały CT 28 lub mniej dla zaszczepionych. Ta odmienna wytyczna dotycząca testowania minimalizuje ryzyko wyników fałszywie dodatnich u osób zaszczepionych, ale nadal powoduje pandemię wyników fałszywie dodatnich u osób nieszczepionych, sztucznie zwiększając liczbę przypadków u osób nieszczepionych.

CDC zmusza zdrowych ludzi do wykonywania fałszywie skalibrowanych testów na covid, co skutkuje fałszywymi doniesieniami o epidemiach . W międzyczasie CDC zgłasza przypadki nosicielstwa u zaszczepionych tylko wtedy, gdy te przypadki minęły 15 dni po drugiej dawce szczepionki i tylko wtedy, gdy te przypadki skutkują hospitalizacją lub śmiercią. Oszustwo to jest dodatkowo zaostrzane przez inną zasadę „cavalier” CDC, która pozwala szpitalom twierdzić, że Covid-19 jest przyczyną hospitalizacji lub śmierci, gdy nie można tego wykluczyć lub podejrzewa się, że spowodował chorobę .

Covid-19 był jedyną przyczyną śmierci tylko w przypadku 6% zgłoszonych zgonów z powodu Covid-19 w 2020 r., ujawniając powszechne oszustwa medyczne. Były szef CDC, Robert Redfield, dmuchnął w gwizdek podczas przesłuchania przez podkomisję House Oversight and Reform Select w sprawie kryzysu koronawirusowego. Powiedział, że szpitale otrzymują „przewrotną zachętę ekonomiczną” do zwiększania liczby zgonów nosicielskich u osób nieszczepionych. Istnieją setki powszechnych infekcji, które wciąż są zgłaszane jako covid-19, o czym świadczy wykorzenienie setek tysięcy przypadków grypy w 2020 roku. Całe to medyczne oszustwo, przemoc i oszustwo malują wstrząsający obraz: CDC jest częścią programu VAX-all (zaszczepić wszystkich!) i desperacko próbuje ukryć zbrodnie przeciwko ludzkości.

Źródło

CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC pozwala szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zasz*****ne jako „zgony niesz*****ne”
Przewiń do góry