Austria odmawia programów socjalnych osobom nieszczepionym. “Zlikwidować wszystkie świadczenia”. Agenda Gatesa

Dr Alexander Van der Bellen, który został zainaugurowany jako prezydent federalny Republiki Austrii 26 stycznia 2017 r., zajął kolejne niedemokratyczne, autorytarne stanowisko, że każdy bezrobotny z powodu blokad państwowych, który odmówi szczepionki, straci WSZYSTKIE świadczenia. To jest absolutna tyrania i hańba dla każdego kraju, który udaje, że jest wolny.

“Nietypowy środek: Austriacki minister pracy Martin Kocher (ÖVP) postanowił zablokować zasiłki dla bezrobotnych poszukujących pracy, jeśli nie ubiegają się o sensowne stanowisko, ponieważ wymagane jest tam szczepienie lub po prostu nie przyjmują oferowanego stanowiska.”

Austria odmawia programów socjalnych osobom nieszczepionym. "Zlikwidować wszystkie świadczenia". Agenda Gatesa

Coś tu jest poważnie nie tak. Szczepienie miało cię chronić, ale teraz nieszczepieni zagrażają zaszczepionym. Czy to zatem dowodzi, że szczepienia nie działają? Jeśli śmiertelność jest mniejsza niż 1%, to dlaczego rządy wymuszają takie szczepionki?

Wydaje się, że celem jest usprawiedliwienie śledzenia wszystkich ludzi. Jeżeli nie możemy nic zrobić bez paszportu COVID, to wracamy do tego samego rodzaju kontroli, co Adolf Hitler. Nie można wsiąść do pociągu we Francji bez paszportu COVID. Kanada robi to samo w odniesieniu do podróży. Australia zamienia ten kraj w obóz koncentracyjny, gdzie nie można podróżować dalej niż 5 km od miejsca zamieszkania, nawet jeśli jest się zaszczepionym.

Tymczasem, w przypadku tej eksperymentalnej szczepionki, nie mamy pojęcia o jej długoterminowych skutkach. Mamy ufać takim jak Bill Gates, który jest absolwentem szkoły wyższej bez żadnego medycznego wykształcenia. Nasi politycy nie próbują zabijać ludzi, ale próbują zmienić społeczeństwo z krainy wolności na w pełni monitorowany obóz koncentracyjny, w którym muszą wiedzieć o wszystkim, co robimy. Wszystko to dlatego, że zamierzają oni zlikwidować demokrację i przyjąć agendę 2030 Klausa Schwaba, który, jak mogę państwu powiedzieć, jest notorycznym maniakiem kontroli.

Europa stopniowo przekształca się w obóz koncentracyjny. Niektórzy uważają, że wkrótce wszystko wróci do normy, jeżeli będą przestrzegać przepisów, ale ŻADNA szczepionka nigdy nie wyeliminuje koronawirusa, tak samo jak grypy czy zwykłego przeziębienia. Jest to NIEMOŻLIWE, ponieważ występuje on również u zwierząt. Tak więc było to jedno wielkie kłamstwo, którym karmiono nas krok po kroku. Potem są one kompletne i jest już za późno, aby się im przeciwstawić.

Podczas gdy nasi politycy po prostu szukają kontroli, Gates ma zupełnie inną agendę, udając, że troszczy się o społeczeństwo, a jednocześnie odbywa tajne spotkania na temat zmniejszenia populacji świata. I to jest facet, którego nasi politycy popierają? Myślę, że są zbyt zajęci liczeniem swoich pieniędzy i marzeniem o władzy absolutnej. Tworzenie Paszportów COVID będzie tym samym, co podatek dochodowy w 1913 roku, który wynosił 1% tylko dla bogatych. Obecnie przestępstwem jest nie płacenie podatku dochodowego, a jeśli umieścisz gotówkę w skrytce depozytowej, przeczytaj drobny druk – to jest teraz pranie brudnych pieniędzy, definiowane jako ukrywanie pieniędzy przed rządem. Paszporty COVID będą stałe – nie znikną, ponieważ NIGDY nie będzie powrotu do NORMALNOŚCI. Każdy, kto wierzy rządowi, jest po prostu wysublimowanym głupcem.

Źródło

Austria odmawia programów socjalnych osobom nieszczepionym. “Zlikwidować wszystkie świadczenia”. Agenda Gatesa
Przewiń do góry