Australia buduje STAŁE obozy kwarantanny dla „bieżących operacji”

Mimo że koronawirus z Wuhan (Covid-19) już prawie się skończył, przynajmniej dla nieszczepionych, Australia pracowicie buduje nowe obozy „kwarantanny” które według tamtejszego rządu będą potrzebne w przyszłym roku, aby pomieścić ludzi „którzy nie mieli dostępu do szczepień”.

Australia buduje STAŁE obozy kwarantanny dla „bieżących operacji”

W celu utrzymania „bieżących operacji” dla plandemii , australijscy urzędnicy finansują budowę ogromnych kompleksów, z których jeden ma podobno 1000 łóżek i ma zostać ukończony do końca marca 2022 r.

„Na tym etapie kabiny będą używane przez krajowych podróżnych wracających z hotspotów COVID”, raport o obiekcie kwarantanny powstającym na lotnisku Wellcamp poza stanami Toowoomba.

Ogromny zakład podobno zatrudni wielu mieszkańców, co według rządu pomoże pobudzić gospodarkę. W ten sposób reklamują projekt, aby zmniejszyć podejrzenia co do niego.

„Obóz jest podzielony na różne strefy i mieści pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne, a jednocześnie jest patrolowany przez policję i ochroniarzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu”, informuje Summit.news .

Rozplanowany podobnie jak obóz koncentracyjny z czasów II wojny światowej obóz jeniecki będzie podobno używany do „spłaszczenia krzywej” i zabezpieczenia Australijczyków przed przyszłymi „wariantami”, które mają się pojawić tak długo, jak Tony Fauci chce, żeby się pojawiły.

„To jest szalone!” napisano na Twitterze na grupie o nazwie Parents are immediate family. „Kto zostanie zmuszony do pozostania w tych obozach jenieckich?!”

Australia naprawdę wraca do kolonii więziennej

Premier Queensland Steven Miles powiedział mediom, że przewiduje „ciągłą potrzebę obiektów kwarantanny” w przyszłości, stąd potrzeba budowy tych związków z prędkością warp.

Rząd dzierżawi ziemię, na której budowany jest obiekt Wellcamp. Istnieje początkowy okres 12 miesięcy, który można przedłużyć o kolejne 12 miesięcy, jeśli rząd zdecyduje.

Na 30-hektarowym terenie koszar wojskowych w przemysłowej dzielnicy Pinkenba, w pobliżu lotniska Brisbane, powstaje inny podobny obiekt kwarantanny z 1000 łóżek.

„Dlaczego każdy, kto opuścił Australię, miałby wrócić, jest niejasne”, pisze Dave Blount, żartując, że każdy, kto miał szczęście opuścić Australię w tym momencie, prawdopodobnie nigdy nie chciałby wrócić.

„Jest to prawdopodobnie najbardziej represyjny kraj na świecie w odniesieniu do tyranii Covid”.

Jeśli myślisz, że takie operacje mają miejsce tylko w Australii, pomyśl jeszcze raz. Stany Zjednoczone podobnie tworzą „miejsca kwarantanny” dla Amerykanów, którzy są uważani za „niezdolnych do kwarantanny w domu”.

Kanada i Nowa Zelandia podobno również robią to samo, a Kanada jest prawdopodobnie najbardziej uczciwa w swoich prawdziwych intencjach. Według urzędników w Quebec City, „niechętni do współpracy” obywatele będą izolowani w kanadyjskim obiekcie „kwarantanny”, którego lokalizacja pozostaje tajemnicą.

I wreszcie mamy Niemcy, najbardziej ironiczne ze wszystkich, które niedawno ogłosiły, że planują przetrzymywać w niewoli dysydentów Fauci Flu w „obozie detencyjnym” pod Dreznem. Ma w sobie wszystkie cechy charakterystyczne II wojny światowej w formie reinkarnacji.

„Czy kiedykolwiek, w swoim życiu, myślałeś, że kiedykolwiek pozwolimy na to ponownie na tej planecie?” zapytał jeden z komentatorów na Summit.news . „Trudno uwierzyć, że cokolwiek z tego jest prawdziwe. A jednak mamy bliźnich, którzy nie tylko się z tym zgadzają, ale też kibicują”.

„Ci ludzie stali przed bramami z szalonymi oczami, wiwatując i przekupując strażników, aby poniżali i torturowali tych, którzy byli w środku. I wreszcie, kiedy ciała zmarłych zaczęły płonąć, a powietrze wypełniał dym, poczuli się usatysfakcjonowani myślą o „wygraniu” jakiejś szalonej wojny, zanim spalą się na zawsze, gdy elita z nimi skończy. Niepoczytalność.”

Źródło